top of page

Berberoğlu Grup 1948 yılında Mehmet Berbercioğlu tarafından İstanbul’da Berberoğlu Ferforje adıyla kurulmuştur. İlk kuruluş zamanlarında Tophane’de bir demir atölyesi olarak hizmet vermekte olup, ferforje aydınlatma direkleri, fenerler, masa ve sandalyeler ile korkuluklar ilk faaliyet dallarından olmuştur. Daha sonraları ise ferforjenin yanına demir döküm ürünleri de eklenmiştir.

1983 yılında ikinci kuşak temsilcisi tarafından yönetimi devralınan Berberoğlu Ferforje, bugün üçüncü kuşak temsilcileri tarafından devamlılığını sürerken, çeşitli dallarda faaliyet göstermeye başlamasıyla, Berberoğlu Grup adı altında köklü bir aile firması olduğunu da ispatlamış bulunmaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar faaliyet ve uygulama alanlarını sürekli genişletmiştir. Berberoğlu Grup günümüz teknolojilerini en üst seviyede kullanarak, iç ve dış dekorasyon ürünleri imalatlarının yanı sıra fuar standı, depo, hangar, çatı, cephe vb. çelik konstrüksiyon ve betonarme inşaat konularında hem projelendirme, hem imalat hem de uygulama yapmaktadır.

Bunların dışında Berberoğlu Grup, 2015 yılı itibari ile çit sektöründe bir yeniliğe imza atarak “di-fence” markalı, TPE patentli tamamen demonte bir çit yapılanması konusundaki AR-GE çalışmalarını da tamamlamış ve üretimine başlamış bulunmaktadır. Aynı yıl içerisinde mimarlık ofisini faliyete geçirerek, tasarım ekibini güçlendirmiş olup, yapılacak olan projelerin shop drawing ve bitmiş olan projelerin as built çizimleri, mimari projeler, restorasyon projeleri ve iç, dış dekorasyon uygulamalarını yapmaktadır.

Berberoğlu Grup bugüne kadar dünyanın dört kıtasında aktif olarak faaliyet göstermiştir ve göstermeye devam etmektedir. Firmamız ülkemiz dışında Türkmenistan, Azerbaycan, Libya, Cezayir, Irak, Rusya, A.B.D., İspanya ülkeleri ile ticaret yapmakta ve montaj ekipleri ile yerinde anahtar teslim iş bitirmektedir.

hakkımızda için.jpg
BERBEROĞLU_GRUP_LOGO
bottom of page